Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare SOLO

Flash Sale end in:

00
:
00
:
00
:
00
476,97 
Add to Wishlist
Compare
This item: Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare SOLO
476,97 
476,97 
221,15 
154,96 
398,08 
523,90 
  2 - DAY DELIVERY  lip 23 lip 27
people have this in their carts right now. It's running out!
SKU: 056066
Category:
Guaranteed safe & secure checkout
Opis
Informacje dodatkowe
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi

Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare SOLO

PetKit Yumshare SOLO to inteligentny dozownik karmy wyposażony w kamerę z obiektywem szerokokątnym i dwukierunkowym mikrofonem, które nie tylko pozwalają obserwować jego pupila, ale także wchodzić z nim w interakcje i go nagrywać. Ponadto kamera automatycznie wykrywa i analizuje ilość karmy pozostałą w misce – na tej podstawie wyników analizy może wstrzymać następny posiłek, aby zapobiec odkładaniu i marnowaniu się karmy. Z pomocą aplikacji PETKIT użytkownik może ustawić harmonogram posiłków zależnie od dnia tygodnia, ich ilość i wielkość. Jedzenie może być także wydawane ręcznie poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku znajdującego się u podstawy urządzenia – bez obaw, pupil nie będzie w stanie go nacisnąć podobnie jak przycisku otwierającego pokrywę pojemnika. PetKit Yumshare SOLO może korzystać z dwóch źródeł zasilania – elektryczności z gniazdka sieciowego, która jest głównym źródłem energii lub z 5 baterii AAA, które wykorzystywane są w czasie braku prądu. 

Zachowuje świeżość karmy

Montowany na głównej jednostce pojemnik na karmę posiada uszczelnioną pokrywę, dzięki czemu znajdująca się wewnątrz niego karma pozostaje świeża. Po wewnętrznej stronie pokrywy umieszczony został koszyczek na saszetkę pochłaniającą nadmierną wilgoć. Po wydzieleniu porcji jedzenia wylot pojemnika zostaje zasunięty, aby przeciwdziałać m.in. wlatywaniu owadów do środka. Wewnątrz pojemnika znajduje się wirnik z ramionami, który miesza jego zawartość, zapobiegając zablokowaniu się jedzenia wewnątrz. Ponadto urządzenie monitoruje ilość karmy znajdującej się w misce, aby nie wydzielać jej więcej, kiedy pozostaje w niej wystarczająco dużo. Urządzenie jest przystosowane do różnego rodzaju karm:  liofilizowanej, suchej, zmieszanej, suszonej powietrzem.

Dwa źródła zasilania

Urządzenie to korzystać może z dwóch źródeł zasilania – energii elektrycznej z gniazdka sieciowego i energii pozyskiwanej z pięciu baterii AAA, które wystarczają na ok. 14 dni. Na co dzień dozownik korzysta z elektryczności poprzez dołączony do zestawu zasilacz, a baterie są zapasowym źródłem, które jest uruchamiane w czasie braku prądu, aby pupil użytkownika otrzymał posiłek mimo trudnych warunków. 

Więcej możliwości z aplikacją

Z aplikacją PETKIT użytkownik może wyznaczyć szczegółowy harmonogram posiłków dla swojego pupila. Możliwości personalizacji obejmują ustawianie dla każdego dnia tygodnia innych wartości: pory karmienia, liczby posiłków, ilości karmy. Co więcej, aplikacja umożliwia nagranie 20-sekundowej wiadomości głosowej oraz sprawdzenie stanu urządzenia. 

Prosta konstrukcja i estetyczny design

PetKit Yumshare SOLO to dozownik karmy o minimalistycznym, schludnym wyglądzie, który ze względu na prostotę konstrukcji jest łatwy w czyszczeniu i pasuje do wielu wnętrz. Przemyślana budowa urządzenia składa się z niewielu elementów, co redukuje możliwość zepsucia się któregoś z nich. Ponadto uniemożliwia ona zwierzęciu samodzielne otwarcie pojemnika na karmę lub wydzielanie sobie posiłku. Dołączona do zestawu miska ze stali nierdzewnej z powłoką przeciw zarysowaniom pasuje idealnie do wyznaczonego miejsca na jednostce głównej – pupil jej nie przewróci. 

Zestaw zawiera

Jednostkę główną x 1 

Pojemnik na karmę x 1

Miskę ze stali nierdzewnej x 1

Pochłaniacz wilgoci x 1

Zasilacz x 1 

Instrukcja x 1

 

Specyfikacja

Marka PetKit
Model Yumshare SOLO
Kolor Biały
Kamera 1080 HD z obiektywem szerokokątnym 140°
Noktowizja w podczerwieni Tak
Śledzenie ruchu z AI Tak
Pojemność dozownika 3L/ok. 1,3kg karmy
Wielkość urządzenia 316 x 186 x 296 mm
Waga urządzenia ok. 1.7kg
Przeznaczenie Koty, małe psy
Waga 3,91 kg

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Inteligentny dozownik karmy PetKit Yumshare SOLO”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: