Inteligentny przełącznik Sonoff SPM-4Relay

Flash Sale end in:

00
:
00
:
00
:
00
213,44 
Add to Wishlist
Compare
This item: Inteligentny przełącznik Sonoff SPM-4Relay
213,44 
213,44 
27,40 
24,35 
81,26 
58,66 
  2 - DAY DELIVERY  lip 23 lip 27
people have this in their carts right now. It's running out!
SKU: 035192
Category:
Guaranteed safe & secure checkout
Opis
Informacje dodatkowe
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi

Inteligentny przełącznik Sonoff SPM-4Relay

Inteligentny przełącznik Sonoff SPM-4Relay, który w połączeniu z modułem SPM-Main (w sprzedaży oddzielnie) umożliwia pomiar zużycia mocy. Może obsłużyć 4 niezależne kanały, pozwala też korzystać z ochrony przed przeciążeniem, dzięki czemu zabezpieczysz swoje urządzenia przed uszkodzeniem. Produkt jest przy tym bardzo prosty w instalacji – z łatwością zamontujesz go na szynie prowadzącej.

Wiele zastosowań

Przełączniki Sonoff SPM-4Relay sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Pozwolą na przykład sprawdzić, ile prądu miesięcznie zużywają Twoi lokatorzy, a także jakie jest zużycie energii w centrum handlowym lub biurze. Produkt okaże się przydatny również w kopalni kryptowalut lub w serwerowni. Dzięki funkcji ochrony przed przeciążeniem zmniejszysz ryzyko uszkodzenia swoich urządzeń.

Niezawodne połączenie

Jak to wszystko działa? Sonoff daje Ci możliwość łączenia urządzeń. Główny przełącznik SPM-Main komunikuje się z chmurą przy użyciu łączności Ethernet lub Wi-Fi. Dzięki temu może kontrolować przełączniki SPM-4Relay przez RS-485. W efekcie zapewniona jest stabilna transmisja danych na duże odległości. Nie obawiaj się problemów z połączeniem!

Pomiar zużycia mocy

Zależy Ci na możliwości kontroli zużycia energii w każdym pomieszczeniu w biurze? A może chcesz sprawdzić, ile prądu zużywają Twoi lokatorzy? Przełączniki Sonoff SPM-Main i SPM-4Relay Ci to umożliwią! Urządzenia pozwalają na precyzyjny pomiar zużycia energii, a wygodny dostęp do informacji zapewnia aplikacja eWeLink. Już nie musisz wychodzić z domu, żeby sprawdzić pobór mocy – wystarczy, że sięgniesz po telefon!

Ochrona przed przeciążeniem

Za pomocą przełączników marki Sonoff możesz też zwiększyć bezpieczeństwo w serwerowni lub kopalni kryptowalut. Produkt oferuje funkcję ochrony przed przeciążeniem. Wystarczy ją aktywować, a podłączony sprzęt zostanie automatycznie wyłączony, gdy parametry prądu osiągną wskazane w aplikacji wartości. Możesz też skorzystać z funkcji opóźnienia obciążenia.

4 kanały na każdy przełącznik

Każdy przełącznik SPM-4Relay oferuje 4 niezależne kanały o maksymalnym obciążeniu 20 A każdy. Co więcej, jeden SPM-Main może kontrolować aż 32 przełączniki SPM-4Relay. To oznacza, że jeden główny moduł obsłuży nawet 128 kanałów! To doskonałe rozwiązanie na przykład do bloku, gdzie umożliwi sprawdzanie zużycia energii przez lokatorów wynajmowanych mieszkań. Łącz przełączniki ze sobą i ciesz się efektami!

Producent Sonoff
Model SPM-4Relay
Kolor Biały
Prąd wejściowy 100-240 V ~50/60 Hz 20 A na kanał, 80 A maks.
Prąd wyjściowy 100-240 V ~50/60 Hz 20 A na kanał, 80 A maks.
Materiał PC V0
Wymiary 250 x 90 x 66,5 mm
Waga 0,58 kg

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Inteligentny przełącznik Sonoff SPM-4Relay”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: